ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Kartor 10447315
nr 1044 7315
Kartor
2 st, 1797, Handmålade, Stora Orrbacken & Östenstorp, Kopparberg, 41x52
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 juni 2016
kl 19:01:53
20/6 18:55:30